Recepcja

Recepcja to usługa dla osób, które pracują samodzielnie i nie mogą odebrać każdego telefonu w danej chwili - w czasie spotkania, szkolenia, leczenia, konsultacji muszą telefon wyłączyć i poświęcić się wykonywanej pracy. W tym czasie nowi Klienci dzwonią i próbują się umówić, zapytać o terminy. Wszyscy wiemy, że osoba która nie dodzwoni się dwa-trzy razy w sprawie usługi której poszukuje - może już nigdy do nas nie wrócić i poszuka kogoś innego, do kogo można się dodzwonić.

W ramach usługi RECEPCJA zadbamy o każdego dzwoniącego Klienta, który uzyska podstawowe informacje i umówi termin spotkania.

Jak działa RECEPCJA ?

 1. Państwa Klient dzwoni do sekretariatu - uzyskuje podstawowe informacje, nasz pracownik sprawdza wolne terminy i po wybraniu dogodnego terminu wpisuje wizytę do Państwa indywidualnego kalendarza.
 2. Państwo, w dogodnym czasie dnia sprawdzają kalendarz z wpisami wizyt i dokonują weryfikacji. Mogą Państwo z ważnych powodów zmienić datę/godzinę wizyty informując o tym Klienta, a zmianę nanieść w Państwa kalendarzu.
 3. Nasz pracownik następnego dnia dokonuje wpisów wizyt kolejnych Klientów w aktualnym, zweryfikowanym kalendarzu.
 4. Umawianie wizyt (wpisów w kalendarzu) dokonujemy w systemie RECEPCJA z wyprzedzeniem minimum 2 dni, tak by była możliwość weryfikacji.

Procedury w usłudze RECEPCJA są uzgadniane szczegółowo - w zależności od specyfiki Państwa działalności. Dostęp do indywidualnego kalendarza rezerwacji jest realizowany przez PANEL KLIENTA.

Aby lepiej zapoznać się z usługą RECEPCJA oferujemy możliwość praktycznego jej poznania. W tym celu prosimy przjeść do menu PANEL KLIENTA i zalogować się podając zarówno jako nazwę użytkownika i hasło słowo: demo. Po zalogowaniu proszę kliknąć menu: Rejestracja -DEMO-.

 

E-biuro, oferta indywidualna

 • szeroka paleta usług biurowych,
 • doskonała lokalizacja Państwa biura,
 • profesjonalnie, solidnie i tanio.

Read more

 

Zarezerwuj salę konferencyjno-szkoleniową

 • szybka i elastyczna aranżacja pomieszczenia,
 • wielofunkcyjność użytkowania,
 • klimatyzacja, Internet,
 • elegancko i rzetelnie.

Read more