Zasady użytkowania Sali konferencyjno-szkoleniowej

Zasady użytkowania Sali konferencyjno-szkoleniowej

 1. Sala konferencyjno-szkoleniowa (dalej Sala) jest udostępniana Użytkownikowi w godzinach określonych w rezerwacji po jej wynajęciu, czyli opłaceniu zarezerwowanego terminu.
 2. Sala może być wynajęta w godzinach urzędowania Biura (8.00 - 16.00) a także poza godzinami urzędowania Biura i w dni wolne. Salę można wynająć maksymalnie do 21.30.
 3. Między okresami wynajęcia przez różnych Użytkowników, jest przerwa techniczna 30 min. Czas ten służy na przygotowanie Sali dla następnego użytkownika.
 4. Użytkownik zobowiązany jest do opuszczenia Sali nie później niż w porze końca okresu wynajęcia.
 5. Użytkownik może wprowadzić do Sali ilość osób zadeklarowaną w rezerwacji ale nie większą niż wynika z pojemności sali określonej w rodzaju aranżacji.
 6. Po wynajęciu Sali Użytkownik ma możliwość określenia aranżacji Sali oraz rodzaju kateringu, jeśli chce z niego skorzystać. W tym celu pracownik Ekonomik-Profil skontaktuje się z Użytkownikiem niezwłocznie po wynajęciu Sali.
 7. Możliwości aranżacyjne sal:

  A: krzesła w rzędach bez stołów do 24 osób
  B: stoły w podkowę z krzesłami do 16 osób
  C: stół na środku – duże spotkanie konferencyjne
  D: stół na cztery osoby - spotkanie biznesowe
  E: inne na podstawie indywidualnych potrzeb

 8. Katering należy zamówić po wynajmie Sali nie później niż z wyprzedzeniem 24 godzin. Można zamówić katering w różnych wariantach: kawa/herbata, ciastka, zimne napoje, kanapki, pizza lub inne uzgodnione z zamawiającym;
 9. Katering może być podany na stołach konferencyjnych i być dostępny na bieżąco, lub podany na osobnych stołach podczas przerwy - do uzgodnienia z zamawiającym.
 10. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za osoby, które wprowadza do Sali w czasie użytkowania.
 11. Jeśli podczas użytkowania Sali dojdzie do uszkodzeń sprzętu i wyposażenia Sali z winy Użytkownika i osób, za które odpowiada, Użytkownik zobowiązany jest do pokrycia strat.
 12. Użytkownik, za zgodą Ekonomik-Profil, może korzystać ze swojego sprzętu multimedialnego tj. projektora, ekranu, tablicy multimedialnej.
 
 
 
 

Ubezpieczenia

 • tu możesz szybko i wygodnie otrzymać ofertę ubezpieczenia
 • tu możesz kupić ubezpieczenie

Read more

 

E-biuro, oferta indywidualna

 • szeroka paleta usług biurowych,
 • doskonała lokalizacja Państwa biura,
 • profesjonalnie, solidnie i tanio.

Read more